Floricienta 22
Vendgknyv
[Friss hozzszlsok] [136-117] [116-97] [96-77] [76-57] [56-37] [36-17] [16-1]

2007.01.02. 15:59 Idzet

Szia! J az oldal, nekem tetszik! ;) (Egy pr hiba mondjuk akad benne, s persze vannak, amik nem tetszenek, de a nagy rsze, st az egsz, szinte hibtlan! Szval j, nhny aprsgtl eltekinteve!!!!


Szia!

Ksznm a dicsretet!

s lcci mond el h mi az a pr hiba az oldalban?!

 


2007.01.02. 14:25 Idzet


Szia!

Ha mr itt jrtl,s akarsz rni a vendgknyvbe,

akkor lccives mr rj pr sort is hozz!

 


2007.01.01. 22:08 Idzet

Szia!

Igen,hasznlhatod az ikont!

www.florencia-forever.gportal.hu


Szia!

Ksznm szpen!!!

 


2007.01.01. 20:32 Idzet

Szia!

Zelmnak ehez semmi kze csak kzltem!!!!

Szia:Petra


Szia!

n ezt a tmt lezrtam,ugyhogy nem

rdekel kinek van,s kinek nincs hozz kze!


2007.01.01. 20:15 Idzet

Szia!

Button ill.site-tes cserbe benne vagyok!

Buttonom:

Ikonom:


 

Szia!

Rendben,kitettelek,te is tegyl engem ki!


2007.01.01. 19:34 Idzet

Szia!

Wicky vagyok a Csacskaflorchy gportl-rl...

Igen lehetnk site-tesk:)

Nekem 3030as ikon kellene! Az ikonod majd lccike tedd a vk-ba:)

Itt az enym: Kattints a kpre a teljes mrethez!


Szia!

n mr kitettelek tged,majd

 elkldm  neked holnap az ikonomat!


2007.01.01. 19:15 Idzet

Szia!

Kata vagyok,a florenciab-onlinrl!

Itt a mi ikonunk:

Neknk teljesen mindegy mekkora a te ikonod!

Pussssz...


Szia Kata!

Rendben,kitettelek,elkldtem neked

az ikonomat,te is tegyl engem ki! 


2007.01.01. 13:10 Idzet

Szia.rtl az oldalamra h nem-e lennk benne egy button cserben!?s n csinltam olyat amit krtl.

 

Pusszi!


Szia!

Sajnlom,de nem tetszik a buttonod!


2007.01.01. 12:22 Idzet

Szia, csinltam nem animlt ikonokat, hogy te is ki tudjl tenni.
50x50 ikonom:
Kattints a kpre a teljes mrethez!

30x30 ikonom: Kattints a kpre a teljes mrethez!

Alyssa boszi
www.charmingwitches.gportal.hu

u.i: Vlaszolj a vk-mba, hogyha kitettl.


Szia!

Ok,rtam a vk.-edbe,h kitettelek,

tegyl ki te is engem!

 


2006.12.31. 23:30 Idzet

Szia, nagyon tetszik az oldalad! :)
Ikoncsere? A vk-mba vlaszolj lgyszves, s rd oda, hogy 50x50 vagy 30x30?
50x50 ikonom: Kattints a kpre a teljes mrethez!

30x30 ikonom:Kattints a kpre a teljes mrethez!
Alyssa boszi


Szia!

Benne vagyok a cserben,de sajnos

nekem nem j az animcis ikon!

 


2006.12.31. 21:43 Idzet

HOLA!!!! NAGYON TETSZIK AZ OLDAL!!!Br a httrkp szerintem egy kicsit idtlen!Jobban tetszene ha esetleg Flor nem olyan bamba pofkat vgna s ha nem lenne maszatos!Na de mindegy vglis a te dolgod! PUSZI:DIANA


Szia!

Kszi a dicsretet!

A httr egyltaln nem idtlen,

Flor nem vg bamba pofkat,te mg sohasem mosolyogtl?

Flor a filmben volt maszatos ugyhogy ez nem az n hibm!

s tnyleg az n dolgom,s neked ehez semmi kzd!!!


2006.12.31. 20:01 Idzet

Kattints a kpre a teljes mrethez!


Szia!

Sajnlom,de nem megfelel

mret a buttonod!


2006.12.31. 19:10 Idzet

Szia!

Itt a fejlc amit krtl!

Remlem tetszik!:)

(82.3 KB)

By :www.florencia-forever.gportal.hu


Szia!

Gynyr a fejlc amit ksztettl,ksznm!

rtam a vendgknyvebe!


2006.12.31. 15:46 Idzet

Kattints a kpre a teljes mrethez!


2006.12.31. 15:39 Idzet

Krlek szavazz rm ezen az oldalon:

www.gportal.hu/flor-max-fan

erre az oldalra:

www.gportal.hu/szyandraoldala

Cserbe n is szavazok rd!!!


Szia!

Sajnlom,de nem tuok rd szavazni,mert mr

 szavaztam valaki msra azon az oldalon!


2006.12.31. 15:19 Idzet

Szia! www.florencia-forever.gportal.hu szerije vok! Persze, szivesen csinlok neked egy fejlcet! Csak kldj kpeket lccike!!!!! Pussz! De ilyen j, ami most nekem van?rd le a sznt, v hogy milyenre szeretnd???


Szia!

Ksznm szpen,igen j lesz olyan

 amilyen neked van,s elkldtem a kpeket! 


2006.12.31. 13:56 Idzet

Szia desingverseny indul a www.kittycsacskasoldala.gportal.hu oldalon szeretnm ha jeliznl klassz nyeremnyeket sorsolok ki a munkd al rd az oldalad cmt!

                                     Elre is kszi!

                                                                By:kitty


Szia!

Majd mg meggondolom

h jelizek-e a versenyre!


2006.12.31. 13:24 Idzet

Nagyon kssy, hogy szavaztatok rm!:)

Egy kis ajndk nektek, nem tl nagy de remlem egy kicsit tetszik:


Szia!

Ksznm,nem kellett volna,de azrt

tetszik,s naon szvesen szavaztunk rd!


2006.12.31. 12:02 Idzet

Hello!

Irtad, hogy szeretnl button,banner csert s a site tesm is akarsz lenni!

n mr az szzes iconodat kiraktam!

Lcci te is rakj ki!

Buttonom:

Bannerom:

Ikonom:

 

Jah! n csinaltam neked egy icont- mert sehol nem talaltam az ikonodat, nah mind1, szval csinaltam egyet neked! Igy nz ki:

 ->s ne a site tesknl keresd hanem a top affiban ,alul van jobb oldalon!

Mivel a site tesm lettl ezrt szeretnlek megkrni, hogy szavazz rm!

Csak katt erre a kpre s a www.florencia-forever.gportal.hu -ra szavazz!

Itt a kp,katt r:

Nagyon kssy, s szmitok rd, mellesleg ha szavazol kapsz egykis ajndkot is!:))

Gyonyoru a design!

Sok pussz!


Szia!

J,n is kitettelek tged,s szavaztam is rd de nem kellett volna nekem ikont csinlnod mert van,de mindegy!Ja,s rtam a vk.-edbe!


2006.12.31. 11:36 Idzet

Szia!

Nem tudom szrevetted-e de a  vlazsikonunkat ugyanarrl a helyrl vettk!Tk j!

Zelma*/


Szia!

Igen,szrevettem,de azt nem

tuom mi ebben a tk j?


[Friss hozzszlsok] [136-117] [116-97] [96-77] [76-57] [56-37] [36-17] [16-1]

     
Site info's

webmiss: Niki
design by: Niki
theme: Floricienta
open:2006.08.15.
(2. nyits:2009.06.27.)
close: ???
link me:

     
Men
     
Csacska angyal
     
Csacska angyal II.
     
Kpek
     
Bejelentkezs
Felhasznlnv:

Jelsz:
SgSg
Regisztrci
Elfelejtettem a jelszt
     
Szrakozs
     
Multimdia
     
Extrk
     
Verseny

VERSENYTABLA45308e.png

versenytabla3d400d.png

versenytabla2dd4f3.png

versenytabla1da960.png

     

Naruto rajongói oldal | konoha.hu | Látogass el konoha falujába | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA    *****    farkasmetal.hu---haidekker kerítés---haiedekker kapu --farkasmetal.hu--lakatosmunka--haidekker kerítésmezõ--hullámrács    *****    Naruto rajongói oldal | konoha.hu | Látogass el konoha falujába | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA    *****    Elindult a Substack oldalam! Elsõsorban anime és gaming témában olvashatsz cikkeket. Ha tetszik, iratkozz fel!    *****    15 éves a Nintendo 3DS! Emlékezzünk meg ezen fantasztikus kézikonzol történetérõl! Személyes és magyar vonatkozással!    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    Naruto rajongói oldal | Könyv fordítások, fanficek | Nézzetek be és olvasgassatok! | Naruto rajongói oldal | KONOHA.HU    *****    Pont ITT Pont MOST! Pont NEKED! Már fejlesztés alatt is szebbnél szebb képek! Ha gondolod gyere less be!    *****    Itachi Shinden harmadi fejezet!! - ÚJ FEJEZET - Felkerült a könyv harmadik harmada!! Konoha.hu - KATT!! KATT! KATT! KATT    *****    MAGYAR HIMNUSZ GITÁRON    *****    KONOHA.HU | Naruto rajongói oldal! Olvass, tanulj, nézd az animét! 2026-ban is a KONOHA.HU-N | KONOHA.HU | KONOHA.HU | K    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    Naruto rajongói oldal | konoha.hu | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU |    *****    NSYNC - a fiúbandák korszakának egyik legmeghatározóbb csapata a Bye Bye Bye elõadói - nosztalgiária fel    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    ACOTAR Fanfiction: Velaris, a második otthonom