Floricienta 22
Vendgknyv
[Friss hozzszlsok] [136-117] [116-97] [96-77] [76-57] [56-37] [36-17] [16-1]

2007.01.13. 14:58 Idzet

Nem tudna nekem valaki Karib-tenger kalzai-s fejlcet kszteni?


Szia!

Biztos akad valaki,aki kszt neked fejlcet,n nem nagyon,mert nem vagyok a fejlc-kszts nagy mestere,s nincs is r idm!


2007.01.11. 18:05 Idzet

n csinltam neki !s ezrt krlek szedd le!         

 Szilvi


Szia!

rlk neki,h nem drasszikus szavakkal rtad mondanddat!

n leszedem,de lcci mond meg h mi az oldala,

s n elmondom neked azokat az oldalakat amin mg lttam ezt az animcit!


2007.01.10. 20:18 Idzet

Kattints a kpre a teljes mrethez!


Szia!

Megnztem az oldaladat,tk j!!!

De azrt rhattl volna mg pr sort is hozz!


2007.01.10. 19:47 Idzet

Engem Szilvinek hvnak,s rjttem hogy leloptad az eskvi animcit a bartnm honlapjrl! Ha nem akarod hogy az oldaladat letrljem akkor szedd le a kpet!Ha nem szeded le akkor szlok a szerkinek s az oldaladnak bcst mondhatsz!

Utoljra javtotta:a szerk


Szia!

n nem loptam le semmit!

Mi a bartnd oldala?

s honnan tudjam,h a bartnd,ezer oldalon rajt van?!

s hogy mertl az n oldalamra jnni?


2007.01.10. 10:48 Idzet


Szia!

Megnztem az oldaladat,tk j!!!

De azrt rhattl volna mg pr sort is hozz!


2007.01.09. 14:21 Idzet


Szia!

Megnztem az oldaladat,tk j!!!

De azrt rhattl volna mg pr sort is hozz!


2007.01.08. 13:53 Idzet

Szia.n szvesen leszek a trsszerked,csak rj a [email protected] -ra.


Szia!

Rendben,majd rok neked E-mailt!


2007.01.07. 20:21 Idzet

Szia!Flor13 vagyok.Mivel a kpfeltlts nem j,elkldtem a Fiss ikonokat a citromail-os cmedre.


Szia!

Ksznm szpen!


2007.01.07. 14:38 Idzet

sya!!!

Lesznk site tesk??

Nagyon j az oldalad..:) teccik...:)

Itt az ikonom:

Ennl mr csak nagyobb van....

Ha te is akarod akkor rd meg a VK-embe!

Nzz be: www.gportal.hu/csacskasitee


Szia!

Bocsi,de nem jelenti meg az

ikonodat,a gp!  Egy x van a helyn!


2007.01.07. 14:09 Idzet

j az oldal!!

pusz :tinki


Szia!

Ksznm szpen!


2007.01.07. 13:38 Idzet

Itt a 30*30-as ikon amit krtl!


Ksznm,be is tettem

a site tesk kz!


2007.01.07. 13:24 Idzet

Szia itt van az ikonom, de elvileg n mr beszrtam neked!!!!!
Kattints a kpre a teljes mrethez!
Alyssa boszi


Szia!

Tuom h mr beszrtad az

ikonodat,de sajnos tl nagy lett!


2007.01.07. 10:18 Idzet

Szia!

Wicky vok a Csacskaflorchy GP-rl!!!

Itt a 30*30as ikonom: Kattints a kpre a teljes mrethez!

De ezt mr rg betettem ide a vkd-ba s vlaszoltl is r!!

De le is lehet kicsinyteni az ikonokat...Ha valaki nagyobbat ad n mindig lekicsinytem!

De nem gy vettem szre, mintha a tbbiek 30*30as lenne...Nah mind1

Pussz:Wicky


Szia!

Bocsi,de mindenkitl mostmr

30*30-as ikont krek!

s ehez nincs kzd,s nem j az ikonod!


2007.01.07. 05:32 Idzet

Szia!Flor13 vagyok(www.flor13.gportal.hu). Ksz van a vlaszikonod.Remlem tetszik.A friss ikonokat vasrnap dlutn megcsinlom.A fejlc kpeit kldd el e-mailbe,s ha belefr az idmbe,akkor az is ksz lesz.

Kattints a kpre a teljes mrethez!


Szia!

Ksznm szpen,szp lett a vlaszikon!

A kpeket nem kldm el,mert

mgsem kell nekem fejlc,kszi!


2007.01.06. 19:03 Idzet

Szia!

Lttam h trszerket keresel!

Ezrt gy gondoltam h a design trszerkesztst vllalnm!Egyszval amikor akarsz dizit akkor csinlok neked!Vagy minden hten vagy minden nap!Amikor akarod!

dv:www.florchyfan.gportal.hu

/Az n vendgknyvembe vlaszolj lcci/


Szia!

Ksznm szpen az ajnlatot,

de most inkbb nem!


2007.01.06. 16:13 Idzet

Hello!
Az oldalam j lesz,ezrt minden csere s ms oldalas kapcsolatok megsznnek!Ha gy gondolod hogy mg mindig szeretnl button/banner csert akkor gyere fel a honlapra jan.9.-tl s krj button/avagy banner csert!Ez nem hrdets ez egy fontos levl!(msolt szveg mert ms cserken is tartottam button/banner csert/ )

[Z]elma^^

(32.4 KB)


Szia!

Ksznm,de nem!


2007.01.06. 13:56 Idzet

Szia!
Nagyon kirly a lapod!
Egyszeren lenygz!
A design is nagyon j!
gyes vagy grat!
benne vagy 1 ikoncserben?
A vlaszodat krlek a vendgknyvembe tedd!
Ikonom:

Ha benne vagy tedd az ikonod belinkelve a vk-ba!
Pussz:Kitti


Szia!

Ksznm a dicsretet!

Bocsi,de tl nagy az ikonod!


2007.01.06. 09:26 Idzet

Kattints a kpre a teljes mrethez!


Szia!

Ok,majd taln jelentkezem!


2007.01.05. 21:57 Idzet

30x30-as ikonom:

35x35-s ikonom: 

Egy kicsit nagyobb:

 50x50-es ikonom:

Szia vlassz amelyik j;)

www.florici-enta.gportal.hu


Szia!

Ksznm,vlasztottam ikont!


2007.01.02. 17:12 Idzet

Sya!

Egyszerre nyomom le a shift entert ha j sort kezdek meg n mindig 3030-as ikont krek mindenkitl!

www.florencia-forever.gportal.hu

 


Szia!

Ht asszem rtettem!

Majd megprblom!

Azrt ksznm! 


[Friss hozzszlsok] [136-117] [116-97] [96-77] [76-57] [56-37] [36-17] [16-1]

     
Site info's

webmiss: Niki
design by: Niki
theme: Floricienta
open:2006.08.15.
(2. nyits:2009.06.27.)
close: ???
link me:

     
Men
     
Csacska angyal
     
Csacska angyal II.
     
Kpek
     
Bejelentkezs
Felhasznlnv:

Jelsz:
SgSg
Regisztrci
Elfelejtettem a jelszt
     
Szrakozs
     
Multimdia
     
Extrk
     
Verseny

VERSENYTABLA45308e.png

versenytabla3d400d.png

versenytabla2dd4f3.png

versenytabla1da960.png

     

farkasmetal.hu---haidekker kerítés---haiedekker kapu --farkasmetal.hu--lakatosmunka--haidekker kerítésmezõ--hullámrács    *****    Naruto rajongói oldal | konoha.hu | Látogass el konoha falujába | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA    *****    Elindult a Substack oldalam! Elsõsorban anime és gaming témában olvashatsz cikkeket. Ha tetszik, iratkozz fel!    *****    15 éves a Nintendo 3DS! Emlékezzünk meg ezen fantasztikus kézikonzol történetérõl! Személyes és magyar vonatkozással!    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    Naruto rajongói oldal | Könyv fordítások, fanficek | Nézzetek be és olvasgassatok! | Naruto rajongói oldal | KONOHA.HU    *****    Pont ITT Pont MOST! Pont NEKED! Már fejlesztés alatt is szebbnél szebb képek! Ha gondolod gyere less be!    *****    Itachi Shinden harmadi fejezet!! - ÚJ FEJEZET - Felkerült a könyv harmadik harmada!! Konoha.hu - KATT!! KATT! KATT! KATT    *****    MAGYAR HIMNUSZ GITÁRON    *****    KONOHA.HU | Naruto rajongói oldal! Olvass, tanulj, nézd az animét! 2026-ban is a KONOHA.HU-N | KONOHA.HU | KONOHA.HU | K    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    Naruto rajongói oldal | konoha.hu | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU |    *****    NSYNC - a fiúbandák korszakának egyik legmeghatározóbb csapata a Bye Bye Bye elõadói - nosztalgiária fel    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    ACOTAR Fanfiction: Velaris, a második otthonom    *****    AGICAKÖNYVTÁRA - KÖNYVEK, KÖNYVEK, ÉS KÖNYVEK - ÁGICAKÖNYVTÁRA